jaroslav-art.com.ua - Картини під замовлення.
Ярослав Романюк
+38 097 66 08 188       +38 099 52 39 081
   


Головна : Натюрморт :

Айстри та чашка чаю з цвіту яблуні
збільшити...

Айстри та чашка чаю з цвіту яблуні


Ця картина - то пізня осінь в усій синяві неба, в полисках грози, в поривах вітру. В усій неминучості завершення і довершення. Це те, що має бути. Так закінчується Життя, щоб знову розквітнути, запалати, згоріти.

Картина "Айстри та чашка чаю з цвіту яблуні" зовсім не тяжка чи темна, хоча цей насичений синій колір мав би підсилити відчуття холоду. Все сонце зібралося в чашці і світить... Палахкотять айстри, соковіють яблука, вітер переганяє хмари від грози до грози... Закінчується рік. Але ... це тепло, що залишилося в чашці ще з літа - воно пронизує час і гріє... Дає спокій. Дає радість від краси, що творилася весь цей прекрасний рік.

P.S. При створенні опису, слово "чашка" віддавало русизмом. Але Академічний тлумачний словник української мови запевняє, що чашка - невелика посудина (частіше з вушком), перев. з фарфору, фаянсу, з якої п'ють чай, каву та інші напої.

Замовити картину "Айстри та чашка чаю з цвіту яблуні" можна зателефонувавши чи написавши на електронну адресу. Відправка по всій Україні.

Пийте запашний чай з теплих емоцій і будьте здорові!


  Copyright © 2012 - 2021 Всі права захищені.